Gymnázium Sokolov

Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum,
příspěvková organizace

Naše škola spouští nové webové stránky. Najdete v nich všechny informace, které byly na starém webu a o mnoho více. Pokud vás zajímají detaily, přečtěte si tento článek.

Co tento web umí?

Web byl navržen s důrazem na přehlednost a snadnou přístupnost. 

 • Úvodní stránka slouží jako rozcestník. Najdete zde odkazy na webovou aplikaci Bakalářů, rozvrh a Moodle.

 • Rozvrh je dynamický. Můžete si zobrazit rozvrh jakékoli třídy, učitele nebo učebny. Navíc může jít o stálý nebo aktuální rozvrh (suplování je zvýrazněné stejně, jak jste zvyklí z Bakalářů).

 • V malém kalendáři vpravo vidíte barevně zvýrazněné dny, které obsahují konkrétní události. Kliknutím na den se automaticky přepnete do velkého kalendáře, který ukazuje detaily akce. Pod kalendářem vidíte seznam nejbližších událostí.

 • Velký kalendář může zobrazovat týdenní nebo měsíční akce, stejně tak plán následných akcí. Pokud sami používáte kalendář podporující standard iCal (Google, Microsoft nebo jiný), můžete si do něj jedním kliknutím přidat událost, která se vás týká.

 • Samozřejmostí je interaktivní galerie.

 • V kolonce zaměstnanci vidíte důležité informace o zaměstnancích gymnázia. Kliknutím na jejich jméno se o nich dozvíte vše, co můžete potřebovat. Kliknutím na číslo dveří se vám zobrazí jejich umístění
  na plánu školy.

 • Stejně funguje i zobrazení informací o třídách a předmětech, které vyučujeme.

 • Pod ikonkou, kterou vidíte vlevo nahoře, najdete pokročilé vyhledávání v článcích. Přihlašování slouží pouze zaměstnancům gymnázia.

 • Stránky jsou plně responzivní. To znamená, že se dají používat na jakémkoli současném chytrém zařízení (mobilní telefon, tablet...).

 • A mnoho více!

Doufáme, že se Vám náš nový web líbí a že bude praktickým pomocníkem při studiu na naší škole. Nesrovnalosti a návrhy na vylepšení můžete posílat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pin It